Wizyta w salonie fryzjerskim w ramach projektu unijnego

Na początku maja w ramach projektu unijnego – doradztwa zawodowego grupa uczniów z klasy VII: Agnieszka Bojczuk, Wiktoria Sarzyńska, Kinga Sierant, Alan Jędrak oraz z klasy VI – Julia Nowakowska, Zuzanna Biel, Oliwia Peńsko pod opieką pani Alicji Nowakowskiej odwiedziła salon fryzjerski przy ulicy Parkowej w Kamieńcu Ząbk. Pani Natalia – właścicielka salonu przyjęła nas bardzo ciepło i serdecznie. Ciekawie opowiedziała nam o pracy i zawodzie fryzjera. Zobaczyliśmy interesującą prezentację na temat historii fryzjerstwa oraz osób związanych z tym zawodem. Pani Natalia opowiedziała nam o swojej drodze zawodowej i pasji, jaka jest fryzjerstwo. Na koniec niektórzy z nas zadawali pytania i oczywiście uzyskali wyczerpujące odpowiedzi. Bardzo dziękujemy pani Natalii, że znalazła czas na spotkanie z nami u siebie w salonie.

Mamy nadzieję, ze jeszcze nie jeden raz odwiedzimy ten salon, już jako klienci.

Uczestnicy pod opieką pani A. Nowakowskiej

 

dav

Edytuj

dav

Edytuj

dav

Edytuj

dav

Edytuj

dig

Edytuj

dav
Bezpieczne przejście dla pieszychZ wizytą w OSP 2 Kamieniec Ząbkowicki