Walentynki 2019

Luty 25, 2019

14 lutego obchodzone są walentynki. W tym dniu w naszej szkole w całym budynku panowała szczęśliwa i radosna atmosfera. We wszystkich klasach były gazetki nawiązujące do tego święta. Działała również Szkolna Poczta Walentynkowa. Polegała ona na tym, że uczniowie kilka dni wcześniej wykonywali kartki walentynkowe, które następnie wrzucali do ozdobionego na okoliczność święta zakochanych specjalnego pudełka. Dokładnie w Dzień Świętego Walentego kartki walentynkowe zostały rozdane i przyniosły wielką radość obdarowanym uczniom. Niektóre walentynki  trafiły  do rąk drogich nauczycieli, którzy byli mile zaskoczeni. Był to szczególny dzień, w którym wszyscy świetnie się bawili.

Wiktoria Sarzyńska, członek Samorządu Uczniowskiego

Udział w wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Poezji SybirackiejTłusty czwartek 2019