Udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Stąd Nasz Ród”

Po raz kolejny uczniowie klasy pierwszej i drugiej naszej szkoły brali udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Stąd Nasz Ród”, który odbył się w SP nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim. Uczniowie klasy pierwszej zaprezentowali się w  recytacji wierszy Jana Brzechwy: ,,Siedmiomilowe buty” recytowała Zuzanna Janik, a wiersz ,,Tydzień” zaprezentował Marcel Jania. Uczeń klasy drugiej Wojciech Wilkoszewski przygotował recytację wiersza Pani Felicji Wołyńskiej ,,Mądra biedroneczka”. Daria Kamińska, również z klasy drugiej, przedstawiła wiersz Jana Brzechwy ,,Na straganie”.

Piękne statuetki w kategorii klas II – III otrzymali: Wojciech Wilkoszewski – I miejsce i Daria Kamińska – III miejsce. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Sprzątanie parku i terenu wokół MauzoleumUdział delegacji uczniów naszej szkoły w gminnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja