Udział delegacji uczniów naszej szkoły w gminnych obchodach Święta Konstytucji 3 Maja

„Niech ta sama prawda i mądrość, jaka wyraziła się w majowej Konstytucji, ukształtuje dalszą przyszłość Rzeczypospolitej w duchu sprawiedliwości i miłości społecznej dla dobra wszystkich ludzi i chwały Boga samego.” (św. Jan Paweł II, Przemówienie wygłoszone w Warszawie 8 czerwca 1991 r. w czasie nabożeństwa dziękczynnego z okazji 200. Rocznicy Konstytucji 3 Maja.)

Dnia 3 maja 2019r. uczniowie Aleksy Krekora, Bartosz Janiec, Oliwia Staniucha, Aleksandra Janik i Wiktoria Sarzyńska pod opieką pani Alicji Walerian i rodziców uczestniczyli ze sztandarem szkoły w uroczystym przemarszu pocztów sztandarowych z orkiestrą dętą na czele, we Mszy Świętej za Ojczyznę w Kościele Parafialnym p.w. WNMP w Kamieńcu Ząbkowickim oraz w pięknym koncercie orkiestry na placu przed świątynią.

Udział w tym wyjątkowym wydarzeniu był dla wszystkich jego uczestników dużym patriotycznym przeżyciem.

Samorząd Uczniowski

Udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim ,,Stąd Nasz Ród”Zwiedzanie Pałacu Marianny Orańskiej