Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbk. w finale wojewódzkim Tymbarka!!!

Grudzień 19, 2018

                      Dnia 12.12.2018 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieńcu Ząbk wzięli udział w powiatowym  finale piłki nożnej turnieju „ Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarka”. Zawody odbyły się o godz 9.00 na hali Słonecznej w Ząbkowicach Śl. Szkołę reprezentowały dwie drużyny w kategorii U-10 ( rocznik 2009-2010 ) oraz U-12 ( rocznik 2007-2008 ). Zespół U-10 rozegrał tylko jeden mecz, w którym poniósł porażkę i nie awansował do dalszej części rozgrywek, natomiast w kategorii starszej zawodnicy rozegrali dwa mecze. Pierwsze spotkanie zakończyło się przegraną naszego zespołu 1-2 ze Szkołą Podstawową z Braszowic natomiast drugi mecz w bardzo dobrym stylu zespół wygrał 4-0 ze Szkołą Podstawową nr 2 z Ziębic. Mecz stał na dobrym poziomie i na pewno podobał się kibicom. Poziom meczów wyrównany co pokazują wyniki, każda drużyna raz wygrała i raz poniosła porażkę. Wyniki wszystkich spotkań w kategorii U-12 : SP Braszowice – SP nr 2 Kamieniec 2-1, (bramka samobójcza) SP nr2 Ziębice – SP Braszowice 1-0, SP nr 2 Kamieniec – SP nr2 Ziębice 4-0,( Górnicki F, Ostenda B, Miśkiewicz J 2x). Reprezentacja U-10 : Bołaz Błażej, Grzesiński Bartosz, Kieniuk Łukasz, Kubik Marcel, Czachor Dariusz, Arendarski Kornel, Grajek Tomasz. U-12 : Górnicki Fabian, Ostenda Bartosz, Miśkiewicz Jakub, Sierant Tomasz, Majewski Kamil, Rogólski Kacper, Czerniawski Karol, Krzyżanowski Brajan, Kuziemko Szymon.

 

Mikołajkowy wyjazd do ZOKu klas młodszychWarsztaty mikołajkowe