Podsumowanie akcji "Zbiórka używanej odzieży"

Luty 6, 2019

Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariatu dziękują wszystkim, którzy włączyli się do akcji „Zbiórka używanej odzieży”.  Zebrane – używane oraz nowe – ubrania oraz zabawki zostały przekazane Rodzinom, które potrzebują wsparcia ze względu na różne trudne sytuacje życiowe. Wszystkie DARY SERCA po raz kolejny udowodniły, że nasza szkolna społeczność to jedna WIELKA RODZINA, w której zawsze można liczyć na ludzi o WIELKIM SERCU, którzy czynami potwierdzą słowa Patrona szkoły świętego Jana Pawła II: „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Bardzo dziękujemy za wrażliwość na problemy i potrzeby Dzieci i ich Rodziców, za bezinteresowną pomoc Rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i wszystkie przekazane dla tych Rodzin dary. Jednocześnie pragniemy poinformować, że ze względu na „powodzenie” naszej akcji w dalszym ciągu zbieramy odzież i zabawki na ustalonych wcześniej zasadach.

Samorząd Uczniowski, Szkolny Klub Wolontariatu

Czwartoklasiści opowiadają o pracy zawodowej swoich rodzicówZmiana planu lekcji