Pegazik 2019

Marzec 6, 2019

Pod koniec lutego  w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski Pegazik, którego celem było doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci. Laureaci szkolnych eliminacji, reprezentowali naszą szkołę podczas etapu gminnego , który odbył się 28 lutego w GCK w Kamieńcu Ząbkowickim.

W eliminacjach szkolnych zwyciężyli:

Kl. IV- VI- Hanna Stuglik, Martyna Zinkiewicz, Bartłomiej Zinkiewicz, Martyna Roicka, Eliza Strusińska

Kl. VII- VIII – Oliwia Staniucha, Weronika Szymczak, Wiktoria Sarzyńska

Natomiast podczas eliminacji gminnych do dalszego etapu przeszły : Hanna Stuglik, Martyna Roicka, Weronika Szymczak i Wiktoria Sarzyńska.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!

Walentynki w klasie VIPoznajemy zawody naszych rodziców