Oferta Szkoły Branżowej I stopnia z Ząbkowic Śląskich dla klasy VIII

Każdy człowiek w swoim życiu podejmuje kilka ważnych decyzji znacząco wpływających na jego przyszłość. Przed jednym z takich życiowych wyborów będą musieli niedługo stanąć ósmoklasiści, którzy będą mieli za zadanie wybrać odpowiednią szkołę, w której będą kontynuować naukę.

Aby ułatwić uczniom to zadanie do naszej szkoły zawitały przedstawicielki Branżowej Szkoły I stopnia z Ząbkowic Śląskich. Na jednej z godzin wychowawczych w klasie VIII panie dokładnie przedstawiły nam proces rekrutacji. Następnie wymieniły zawody, których możemy nauczyć się w tej szkole oraz zaprezentowały na ich temat dwie ciekawe prezentacje. Uczniowie byli zachwyceni możliwością wyboru zawodów oraz przedstawionym planem. Przedstawicielki w/w szkoły rozdały broszury,  na których były wszystkie niezbędne informacje dotyczące tej placówki edukacyjnej oraz w imieniu całego grona pedagogicznego zaprosiły wszystkich na dni otwarte-abyśmy mogli jeszcze lepiej poznać dobra oferujące przez szkołę.

My również zapraszamy i zachęcamy do odwiedzenia tej szkoły. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wizytę i zapewniamy, że pomoże nam ona w podjęciu ostatecznej jakże ważnej decyzji.

Manuela Siwak z kl. VIII pod opieką p. Alicji Nowakowskiej

Podsumowanie konkursu Szopka Bardo 2018Poznajemy zawód kierownika pociągu – spotkanie z Panem Wojciechem Kwiatkowskim