„Mikołajkowy” wyjazd na basen do Kłodzka.

Grudzień 12, 2018

Zjeżdżalnia, jacuzzi i zabawy przy grzybku – to atrakcje z których miały okazję skorzystać uczniowie klasy IV a. Dzieci pod fachowym okiem instruktorów mogły poznać tajniki pływania. Zostały podzielone na dwie mniejsze grupy: początkujących  oraz bardziej zaawansowanych. Uczniowie z radością brali udział w zajęciach i chętnie zdobywali nowe umiejętności poprzez zabawę. Na koniec zajęć dzieci przebywały na rekreacyjnej części basenu, gdzie pod opieką ratowników mogły aktywnie odpocząć w wodzie.

Celem wyjazdu było:

-nauka i doskonalenie indywidualnych umiejętności pływackich poprzez gry i zabawy w wodzie ;

-propagowanie pływania jako atrakcyjnej formy rekreacji;

-stymulowanie rozwoju psychomotorycznego;

-pokonywanie własnych słabości i leków;

-poprawa kondycji uczniów, rozwój koordynacji ruchowej;

-utrwalenie podstawowych zasad bezpieczeństwa obowiązujących na basenie

– integracja klasy.

Po basenie, głodni i nieco zmęczeni wodnymi szaleństwami zajechaliśmy na ,, małe co nieco’’ do McDonald’s. Podróż autokarem umiliły wesołe rozmowy, a czas wspólnie spędzony na basenie był świetną zabawą dla wszystkich uczestników. Mamy nadzieję, że to nie ostatni taki wyjazd…

 

 

 

Mikołajki 2018Mikołajkowy wyjazd do ZOKu klas młodszych