Mikołajkowy wyjazd do ZOKu klas młodszych

Grudzień 18, 2018

Tegoroczne Mikołajki  uczniowie klasy I i II spędzili w Ząbkowickim Ośrodku  Kultury oglądając spektakl pt.: ,,Bajka o królewiczu Radosławie i czterech Ekoskrzatach”.  Na scenie występowali uczniowie starszych klas, jednej ze szkół podstawowych w Ząbkowicach  Śląskich.  Duże wrażenie  na dzieciach wywarły kostiumy i scenografia oraz wyraźnie  mówione  teksty przeplatane piosenkami. Dzieci  zrozumiały, że trzeba  segregować śmieci i dbać o środowisko, w którym  mieszkają. Po skończonym  przedstawieniu do dzieci wyszedł nie kto inny, jak sam  Św. Mikołaj, który  sprawił im ogromną radość. Zszedł ze sceny i przywitał się z każdym dzieckiem częstując słodyczami.

 

 

 

„Mikołajkowy” wyjazd na basen do Kłodzka.Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Kamieńcu Ząbk. w finale wojewódzkim Tymbarka!!!