Grudniowa zabawa w Aquparku

Styczeń 3, 2019

Wrocławski park wodny jest jednym z największych basenów na dolnym śląsku, dlatego klasa 5B, 6 i 7 świetnie bawili się w czasie Mikołajek. Mogli skorzystać z takich atrakcji jak  basen z falami, leniwa rzeka i jacuzzi. Dla dzieci wydzielono brodzik  i basen  ze statkiem pirackim, armatkami wodnymi i małą zjeżdżalnią. Natomiast ogromnym zainteresowaniem cieszyła się zjeżdżalnia pontonowa . Nieco starsi (powyżej 12 roku życia i 150 cm wzrostu) na pewno chętnie skorzystali ze zjeżdżalni multimedialnej, skoczni High-Fly czy zjeżdżalni Turbo. Oprócz tego na zewnątrz kompleksu znajduje się jeszcze basen rekreacyjny i basen solankowy z gejzerami i natryskami. Ostatnia przyjemność tego dnia dla dzieci  czekała w McDonald’s i KFC.

 

Góra Grosza 2018Narty Dzieciom