Dzień Sportu

Czerwiec 10, 2019

Dnia 7 czerwca w naszej szkole odbył się coroczny Dzień Sportu. Ze względu na aurę pogodową wszystkie konkurencje i mecze odbywały się na hali sportowej. Imprezę sportową otworzyły dzieci klasy I i II meczem w dwa ognie, zwycięsko w tej grze wyszła klasa II i weszła do finału. Następny mecz odbył się pomiędzy klasami IV A i IV B tutaj wygrała klasa IV A i zmierzyła się w finale z klasą II. Mecz finałowy był zacięty i ostatecznie szkolnym mistrzem gry w dwa ognie została klasa II. Pomiędzy meczami klas młodszych swoje mecze w koszykówkę rozgrywały zespoły klas V – VIII osobno dziewczęta i chłopcy. W grupie finałowej chłopców znalazła się klasa VA, VII oraz VIII, po zaciętych meczach, ładnych akcjach, rzutach z dystansu oraz rzutach osobistych mistrzem koszykówki w kategorii chłopców została klasa VIII, II miejsce zajęła klasa VII a III miejsce przypadło klasie VA. W kategorii dziewcząt finał wygrały dziewczęta klasy VI natomiast II miejsce zajęły dziewczynki z klasy VB.

Po każdym meczu wszyscy uczniowie  otrzymywali solidną dawkę witamin w postaci owoców: bananów, jabłek, winogron oraz wody mineralnej a więc zdrowo na sportowo.

Wycieczka zawodoznawcza do hali Zakładu Taboru PKP Cargo SA w Kamieńcu Ząbkowickim