Dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII

Grudzień 1, 2018

29 listopada 2018 r. w naszej szkole na hali sportowej odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla uczniów klas IV-VIII, która rozpoczęła się o 16:30. Na zabawę przybyło wielu uczniów. Wszyscy tańczyli i bawili się przy każdym rodzaju muzyki, uczestnicząc w różnych konkursach. Było dużo wróżb i ciekawych zabaw. Jedną z zabaw była „Bajka o słoniu”. W konkurencji brały udział dwie drużyny (jedna chłopców, a druga dziewcząt). Uczniowie bawili się również w tzw. „łyżkę”. Nie zabrakło także foto-budki, do której mógł podejść każdy i zrobić sobie zdjęcie z specjalnie przygotowanymi na tę okazję gadżetami. Do samego końca towarzyszyła nam cudowna atmosfera i jeszcze lepsza muzyka. Jednym słowem – było wspaniale! Wszystko skończyło się ok. godziny 20.00.

Ci, co nie byli, wiele stracili, ale mamy nadzieję, że „odpracują” to na balu karnawałowym!

Zabawy i tańce sprawiły nam wiele radości i z pewnością pozostaną na długo w naszej pamięci. Tegoroczne andrzejki z pewnością można uznać za udane.

Zuzanna Biel, Hanna Stuglik

Zabawa andrzejkowa uczniów klasy pierwszej i drugiejPrzyszłość zawodowa czwartoklasistów w andrzejkowych wróżbach